Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Vones cikli
Mirembrema dua tju pyes se ka ca dite qe nuk me ka ardhur cikli. Normalisht ciklin e kam 28 ditesh sot eshte dita e 33 qe sme kan ardhur gje qe nuk ka ndodhur me perpara. Kam bere tre teste te cilat dolen negative testi i trete ishte clear blue. Asnjeher sme jane vonuar kaq shume. Ka gati 3 vjet qe tentoj per shtatzani por kemi patur ca probleme me infertilitetin dhe spo di ca te mendoj me. A thu eshte heret per test shtatzanie apo mund te jete vetem crregullim.
My Sweeties (1 vite më parë)
My Sweeties (1 vite më parë)
Faleminderit per pergjigje arta paska qene vec crregullim per fat te keq.
Arta Juka (1 vite më parë)
Mundem me qen naj qrregullim ose mundet me pas mbet shtatzan ma von e testi ste tregon njeher,pse spo e ban analizen e gjakut ajo tregon ma saktesisht,inshallah je shtatzan u beft ma e mira per ty
My Sweeties (1 vite më parë)
Jo asnji shenje nga keto
Jeta Jeta (1 vite më parë)
A te dhembin majat e gjoksit ose me tu kruh.
My Sweeties (1 vite më parë)
Faleminderit jeta. Shenja kam vec si te ciklit ka dit qe me kan fillu por prap asgje spo di kam frik mos zhgenjehem.
Jeta Jeta (1 vite më parë)
E dashur ka mundsi qe ke mbet shtatzan qetash edhe nuk tregon testi. Ose qrregullim spo di. A ke ndonje shenje diqka. Inshallah je shtatzane

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?