Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Gjenetikë
Pershendtjebte gjithave, kisha nje pyetje kam bere 3 ivf pa sukses i fundit kq qen me gjenetik por dolen me anomali, mjeku tha nga fillimi proçedura,me ka hyr frika a dalin prap keshtu andryshon diçka
Alexia Reci (20 ditë më parë)
Alexia Reci (14 ditë më parë)
Vërtet? A din ti të krahasosh analizat që ta dërgoj në privat analizën gjenetike ?
Dorina Tina (16 ditë më parë)
Un me ivf e par ju kam bere analizen gjenetike gjith embrioneve 11 sa mu formuan , te gjitha ishin me anomali dikush me shum e dikush me pak , me rekomandimin e embriologut vendosa ta transferoj embrionin me me pak anomali dhe pata sukses sot e kam djalin deri tash shendosj e mir , jam pak pishman qe embrionet tjera vendosa me i prish se veq Zoti e din me mir qka vendos per ne , ishalla ke sukses e gzohesh me femij te shendosh
Alexia Reci (19 ditë më parë)
Komenti është larguar nga moderatori
Bjondina Shala (19 ditë më parë)
Alexia reci a mujme me kontaktu nmsn?
Alexia Reci (19 ditë më parë)
Une kam bërë gjenetikën embrioneve pgt dolën me anomali, gjenetiken time kam berë veç unë veç burri ishte mirë
Bjondina Shala (19 ditë më parë)
Alexia reci a ke ba naiher analiza gjenetike(kariotip)?
Inara Amara (20 ditë më parë)
Pershendetje, me vjen keq per kete qe ke kaluar. Nje dite do te behet mire inshaallah dhe do ti harrosh te gjitha. Me beso. Mua me pat thene dr qe ndodh qe nje cikel komplet te jene me anomali, e ndodh qe ciklin tjeter te gjitha te jene perfekt. Te shkofte mbare

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?