Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Prsh
Prsh nena , cikli par pas lindjes me ka ardh ne nentor 2023 ( pas 1 vite e 3/4 muaj diqka e tille) pastaj dhjetor janar me kan ardh shume te rregullta me data , ne shkurt nuk me erdhen fare !! Tash jemi 12/03 dhe akoma skam cikel sipas programit kam vones 22 dite!! E kam vajzen ne gji por pin vetem 2/3 here diten !! A ndikohet nga gjidhenja vonesa ? Po po me duket shume gjat! Test skam bere sepse nuk po dyshoj per shtatzani !! Jam mbrojt dmth !! Mora test per kuriozitet por se kam bere akoma !
J A J (1 muaj më parë)
J A J (1 muaj më parë)
Inara sa mire ! Mua para se me lind femijen e pare me jan vonuar 3/4 deri 5 dite ndoshta jo me shume po tashi shume se di !
J A J (1 muaj më parë)
Bora mire flm ti si je ? Po a !! Mu akoma sme ka ardh dje e bera testin po resultati negativ !! Hahaha tash se di te pres dhe pak dhe ta shof situaten !
Inara Amara (1 muaj më parë)
Hmm, skam pas probleme pasi mkane ardh 1x. Beje testin menjehere
Bora Bora (1 muaj më parë)
J a j si je ? Beje direkt mos prit asnje sekond hahahha edhe un me gji e kam djalin por ciklin gjithmon te rregullt qe mbas lindjes

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?