Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Pyet nënat

Kam lind
PerShendetje nena shpresoj qe jeni mir , un kam lind me daten 24 u bera nënë , allahu mos e lasht askend pa femij se nuk kish ndjenj me te mir , u shtriva per me me lind me stimulim filluan dhimbjet fillova me u qel deri 8 cm dhe uji filloj me mu derdh e mora ineksjonin ne shpind per dhimbje se i kisha te forta e te shpeshta por bebit i fillum rrahjet e shpejts te zemres dhe mua tensioni shum i ulet e vendosi mjekja per operim urgjent , shum pata frik qe po mi ndodh diqka bebes por deshti Zoti e lindi shendosh e mir . Ju pershendes e ju Faleminderit per gjithqka
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Dorina Tina (1 muaj më parë)
Faleminderit shum lola
Dorina Tina (1 muaj më parë)
Rabije faleminderit shum, te gzoft Zoti edhe ty shpejt
Lola Lola (1 muaj më parë)
Urime dorina.Ta kesh me jete te gjat djalin
Rabije. M (1 muaj më parë)
Mashaallah dorina, u gezofshi prej saj e qofte kenaqesi per juve u befte e hajrit. Gzohem
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Viol faleminderit shum ishalla
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Ela Faleminderit pak veshtir fillimi se po qan kajher shum e spo di qka ka po gazra po mduket por ishalla kaluse
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Era faleminderit
Viol Viol (2 muaj më parë)
Urime me jet te gjate e te lumtur e u rrit me gjitha te mirat. Ty sherim te shpejt.
Ela Ela (2 muaj më parë)
Dorina urime Jete te gjate e te lumtur Mundohu max mi shiju keto dite e mos me u stresu Lehoni te lehte
Era12 Era (2 muaj më parë)
Marshalla sa bukur ta gezoj e jet e shendet te kete
Dorina Tina (2 muaj më parë)
H m m a v faleminderit ishalla , ishalla ja u mundeson zoti qdo femer me perjetu ket ndjenj
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Lira haha problem gjethqysh valla ka mengjesi sdojke me mar mkputi shpinda permbysme gji hahha , ka fmi qe se dojn mundohu sa tdush
Dorina Tina (2 muaj më parë)
E b po kajher po mundohba me msu se me ngreh mir mashallah veq kur i bjen problem tani mu msu nonstop veq me ja lidh me lepak me mujt tha burri hHahaha
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Era emrin ja vendosi burri se i pata thon vendos ti : teduan
H M M A V (2 muaj më parë)
Urime dorina tina lindja e djalit.Ishalla rritet e Behet i hajrit . E ty sherim te shpejt.E gezohem Qe e prite kete dit.
Lira Krasniqi (2 muaj më parë)
Eh qashtu msoje ma mir valla i jep me pi ja vnon memen edhe fle, se msohet me flet tu pi hjek shum se zamet shpina pote dhem ti nejt permi qeshtu un marova e po thom kur ta boj fmin tjeter ma se boj ket gabim me zor kome shti me marr memen hahah
(2 muaj më parë)
Dorina msoje me cucell se rehatohesh ,te mite deri 8 muajsh ju a kam len pastaj ja kam largu sepse i dilke gjumi sa i bike cuclla
Era12 Era (2 muaj më parë)
Dorin si ja vure emrin princit te vogel se harrova me te pyet?
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Valla lira ma ne fund flejti ma heret se si po e qes ne krevat po qohet e ja shtina cucllen u mashtru pak hahaha gjith paraditen ashtu si e heksha prej gjinit u qu skom qka me bo
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Faleminderit rezarta, miamar faleminderit
Lira Krasniqi (2 muaj më parë)
Jo dorina msoje me cucell se ashtu te kput veq ne gji, qeshtu djali 10 muj e kam me gji ne goj fle pi se ka lind e un jom kput dej flejke mir sun ja hjeksha kshtu e kish majt memen kish flejt un pergazepi ti nejt dej tja heki.
Miamar Mia (2 muaj më parë)
Urime dorina ,ta keni me jete e shendet bebushin
39 (2 muaj më parë)
Urime urime dorina tina ishalla me jet te gjat e te lumtur Sherim te shpejt per ty
Rrezarta Aliu (2 muaj më parë)
Urime dorina me jet te gjat djalin e ty sherim te shpejt
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Jonida 39+5 linda , faleminderit
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Shum Faleminderit te gjithave , amin inshallah kush i ka i behen te hajrit , Zoti ju gzoft Shpejt edhe juve qe skeni mos i humbni shpresat asnjeher . Drita hahah po duhet qashtu po don me flejt veq ngji me lon ishalla nuk msohet nonstop qeshtu haha , cuclldn mashtruse sjom qaq per me ja jep e provova njeher e mur mir po ja heka tani veq ness skom qare kajher duhet
Armina Shabani (2 muaj më parë)
Shum urime per ty e dashur allahu ta baft t'hajrit e past jet tlumtur pran juve me jet te gjatt ja dole me ne fund ti veq shijoje e knaqu me te allahu ju rujt
Dua ?? (2 muaj më parë)
Urime e dashur per lindjen e djalin ishalla ka fat e jet tmir
Jonida Hajdini (2 muaj më parë)
Urimeeeeee ishalla me jete te gjate, cilen jave te ra me lind?
Lanika Lanika (2 muaj më parë)
Urimee Dorinaa me jet te gjat djalin e ty sherim te shpejt shiqyr qenke shliru tash knaqu me bebin
Ema Ema2 (2 muaj më parë)
Urime urime dorina e paq me jet te gjate e te lumtur e ty sherim te shpejt. E shef edhe ty gezoj zoti se boll ki vujt per bi femij! Edhe ishalla zoti nuk e len kend pa femije
Drita Aliu (2 muaj më parë)
Urime dorina paqi jete te gjate e te shendetshme gjithmone. Ty sherim sa me te shpejte e mbaje sa dush ndore se qit moment e kemi prite. Qdo tmire e dashur!
Lea Sadiku (2 muaj më parë)
Urime lindja e djalit shendet e te mira gjithe jeten :)
Dafine Morina (2 muaj më parë)
Urime lindja e djalit dorina e paq me jete te gjate e u rrite me tona te mirat. Knaqu me bebin se shpejt rritet
Melosa Aliuu (2 muaj më parë)
Dorina urime lindja e djalit e inshallah me jete te gjate e ty sherim sa ma te shpejt. E gezoft edhe emrin se shum me pelqej hekat harrohen kur e sheh bebushin kalojn te gjitha me rensi qe jeni mir
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Faleminderit shum sara
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Aj po burrit ja pata lon me vendos ai qeshtu deshti hahha , flm kismet edhe ti shpejt na shkrun qe ki lind
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Faleminderit shum sea valla edhe mos me dasht un ky veq ngji po don hahhha sa po e lshoj ne krevat kishem flejti mbas 2/3 mimutave apet e lyp nuk o qe ska po veq me ndejt qaty me to me lujt hahaha , e mashtrusen niher spo du veq neSe skom qare se kshtu me gji jasht ton diten a
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Orkidea faleminderit shum me spinal , po po mir qysh kam mendu mir po mduket qe jam
Sara :d (2 muaj më parë)
Oh dorina ishalla ka fat e veq gezime
A J (2 muaj më parë)
Flm shume te lumt goja amin ishalla secila qe po pret me lind kalon mire ne lindje , Sa emer interesant i paske ngjit ishalla e gzon me te mira bukuroshi vogel
Sea Sea (2 muaj më parë)
Ma shaa allah loqka vogel qdo nan alahu e gezofte ashtu si ty se sa mundin e ke dhen per ket shtatzani edhe mbaje ne gji sa ma shum sa ma shpwsh fute
Orkidea Shahini (2 muaj më parë)
Dorina urime lindja e djalit e qofte me jete te gjate e i shendetshem prane juve. Me cfar anastezioni linde ? Total a spinal qysh kalove ne operim ? A e ki marr veten tash
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Sea emrin : teduan me pesh ishte mir 3315 , po ne gji niher mir mashallah sa per fillim po i mjafton
Dorina Tina (2 muaj më parë)
A j Faleminderit shum kismet i vjen koha e del ishalla kalon mir ne lindje ske me besu qe e ki pas ne bark
Sea Sea (2 muaj më parë)
Dorina si ja vure emrin sa peshonte djali a ke gji a tka ardh
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Rina anir Faleminderit shum
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Be lina faleminderit shum ishalla
Erta A (2 muaj më parë)
Mashallah urime me shendet e fat
A J (2 muaj më parë)
Urime Zemer ishalla e mer veten sa ma shpejt e knaqu me bebushin tash shijoje nmax , menxi po pres qekjo maca jem e vogel me dal mo haha tpershendes shume e dashur
Rina Anir (2 muaj më parë)
Urime dorina tu plakt ishalla e past fatin e bardh, po gzona për ty.
Be Lina (2 muaj më parë)
Urime lindjen e djalit dorina e paq me jetë të gjatë e me shëndet
Dorina Tina (2 muaj më parë)
M kryeziu faleminderit shum amin inshallah tonve , emrin :teduan
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Amelia faleminderit shum , ishalla zoti te gzon edhe ty shpejt
M Kryeziu (2 muaj më parë)
Urime Dorina lindja e djalit inshallah ka fat e shnendet e ta rujt zoti ne gjdo hap te jetes e ty sherim te shpejt shyqyr qe ke lind mir e um ka plas ki Portal qe zboni men te ti i kam pas si ja la emrin
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Faleminderit ema , allahu tgzoft edhe ty shpejt me lajme te mira ishalla
Amelia Kra (2 muaj më parë)
Dorina urime inshallah beba ka shendetin e rritet prane juve Shijoj kto momente te shumepritura
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Lina linushja faleminderit
Dorina Tina (2 muaj më parë)
E b Faleminderit , valla met tregu te drejten ende spo e thiri ne emer po mduket interesant ndoshta me koh msohna po burri tha te dua n( nene ) se ty ka met dasht me shum e di hahha , kur mka then eshte shendosh asgje tjeter me sme ka interesu se shum ne stres e kam kalu shtatzanin por gjithmon duke ju lut Zotit
Ema Z (2 muaj më parë)
Urimee tina.Shendet e mbaresi ty dhe bebit
Dorina Tina (2 muaj më parë)
M n shum Faleminderit ishalla , po po mundohem me shiju ne maksimum por mos me lazdru shum vjehri me tha ke koh boll mos e le jo spo e lazdroj me mar ne dor etj etj hahaha
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Enila faleminderit shum edhe ty lindje te leht ishalla se po te afrohet koha
Lina Linushja (2 muaj më parë)
Urime dorina qofte me jete te gjate
(2 muaj më parë)
Oh sa i bukur emri shumkuptim vallah krejt keni me dasht e mu tranu pas tij ta gezoj
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Faleminderit shum vera po e vertet skish ndjen me te mir spo mundem me besu ende se po mduket si ender krejt , mir kalova shpejt shum shkoi gjithqka , edhe pas 1 ore me leshoi anestezioni krejt ngadal , hiq mos u frikeso se gjithqka ka me shku mir , un vet jam zgju krejt ngadal e kam ndru e vesh edhe per veti qysh kam mendu qe skam me mujt me ec mdoli ndryshe ndoshta edhe po gaboj por per nevojat e mija e tbebit sbesoj qe eshte shum per tjerat ka koh Shyqyr vjehren e kam po pregadit buk qajo kryesorja e punet tjera presin
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Faleminderit shum egzona po zoti deshti na fali nje mrekulli te vogel qe po e shikoj qdo moment a po mer frym ishalla zoti i run krejtve kush i ka
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Lira faleminderit shum , as skom dasht me dit per emrin kisha frik qe po e humbas krejt , emrin burri ja la: teduan
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Faleminderit bora edhe ty te vjen koha shpejt ishalla te ndihmon zoti e kalon leht
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Era faleminderit shum , zoti te gzoft edhe ty mos i humb shpresat asnjeher se qdo moment po lutem per ato qe skan por zoti ka per te gjith veq me pas durim
Dorina Tina (2 muaj më parë)
E b shum Faleminderit per keto fjal amin inshallah kush i ka ju bohen te hajrit , ndjenj e papershkrushme e perjetoft qdo femer inshallah sidomos kur mkan thon qe eshte i shendosh se mpaten tmeru be shtatzani veq ndor te Zotit jemi
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Lora , lina shum faleminderit
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Sea faleminderit amin inshallah edhe ty te ndihmoft zoti po i provova te dyjat muj me thon por kryesorja lindi mir me operacion
M N (2 muaj më parë)
Dorina urime zemer, qoft bebushi me shendet e jete te gjate bashk me juve . Elhamdulilah qe kokshe shliru, se portali sbojke hiq bash kur pate me lind. Veshtersite u harrofshin, tash knaqun shijoje memesine .
Enila Ademi (2 muaj më parë)
Urime dorina me gjitha te mirat inshallah zoti ju begatoft xhdo dit kam provu te hy tek faqja me pa a ke lind a jonpor nuk po u celte faqja haha, u gzova shum
Vera Vera (2 muaj më parë)
Urime Dorina, u bone nene ndjenja ma e mir dhe me e papershkrueshme qe ska cmim, All llahu ta rujat dhe ta bekoft me shendet , si kalove ne operaacion se edhe mua me ka th9n mjeku per bineqet me operacion
Egzona J M A (2 muaj më parë)
Oo dorinaa mashaAllaah sa mire:) Allahu ju begatoft me ate qe ju ka dhuru, u befte i hajrit e u rrit me shendet:) shume u gezova per ty, se kam lexu shpesh sa shume je perpjeke per kete shtz..paci vec te mira gjithe jeten
Lira Krasniqi (2 muaj më parë)
Urime ishalla e ki me shnet e nafak loqken e vogel, qysh ja le emrin
Bora Bora (2 muaj më parë)
Dorina ne jet te gjat bebushi edhe ty te shkuara sa me shpejt
Era12 Era (2 muaj më parë)
Shume urime dorina! Te kete jete e shendet i bukuri juaj! Shume urime gezofsh gjithnje
(2 muaj më parë)
Urime Dorina shyqyr ju ka ruajt Allahu te dyve,ty te uroj sherim te shpejt e djali u rrit me prind e u beft plak me niper e mbesa ,qofte i hajrit e i hallallit per ju prinderit e per vehtrn e vet
Lina Gashhi (2 muaj më parë)
Shum urime
Lora ° (2 muaj më parë)
Shumë urime e dashur princi i vogel paste jete te gjate e te lumtur bashk me juve , u krenofsh gjithmone me te .
Sea Sea (2 muaj më parë)
O hajde perhajr moter e paq me fat e shendet e tu beft evlad i hajrit in sha Allah a hoqe shum ne lindje a e bere me operacion a
Bebi im (2 muaj më parë)
Urime u rrit me prind u beft i hajrit inshaallah sa kg e linde femijen
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Faleminderit shum desa
D E S A * 93 * (2 muaj më parë)
Urime dorina inshallah me jete te gjate dhe te lumtur prane juve, sherim te shpejt ty.
Dorina Tina (2 muaj më parë)
Faleminderit shum antigona , amin inshallah kush i ka ja u run zoti e behen te hajrit
Antigona Dardania (2 muaj më parë)
Urime dorina . Allahu e befte femi t hajrit e u knaqshit me te . E ty sherim te shpejt ..

/komuniteti

/anketa

Në çfarë është alergjik fëmija juaj?