Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

VIP dhe fëmijët

Bes Kallaku tregon ç’ndodh në shtëpi kur Ajkës i mbarojnë pelenat

23.11.2018 - Që nga dita kur është shfaqur në ekran pasi u bë baba, Bes Kallaku ka treguar siç di vetë, me humor, sesi është jeta e tij në këtë periudhë.

Ai vazhdimisht tregon se çfarë ndodh tani në shtëpinë e tij dhe të Xhensilës, pas ardhjes në jetë të vajzës Ajka. Dhe ja, në një postim në Instagram, aktori i njohur i humorit ka përditësuar ndjekësit me një tjetër informacion.

Ai ka publikuar një foto ku shfaqet shumë i habitur, duke hequr xhaketën dhe këtë moment e ka përmbledhur me një fjali:

” Momenti kur hy në shtëpi edhe bëhesh gati të rehatohesh kur thotë plaka, s’kemi bukë”.

Megjithatë, pas një komenti të Xhensilës, duket se Besi e ka ndryshuar situatën…

“Apapapapaaa”, shkruan këngëtarja duke komentuar pamjen e partnerit me një emoji zjarri.

Në këtë moment Besi ka trilluar një tjetër ndodhi, që në fakt mund të jetë edhe e vërtetë:

“Ose kur të thotë nusja: Pampers-at e gocës… mbaruan… “.

Ahh tani po që e besuam!

Burimi: kidstime

... të tjera nga VIP dhe Fëmijët

Ermali dhe Ariana bëhen prindër për herë të katërt
26.09.2019 - Këngëtari i njohur shqiptar, Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana Fejzullahu,...

Nëse fëmijët tuaj bëjnë naze me ushqimin, lexoni këshillën e vyer të Aulona Mustës!
02.09.2019 - Aulona Musta, është një ndër gazetaret e cila është më aktive në rrjetet sociale,...

Genta Cana bëhet nënë për herë të parë
08.08.2019 - Moderatorja e njohur në emisionin e sportit në Klan Kosova është bërë nënë për...

Elita Rudi më në formë se kurrë, 5 muaj pasi solli në jetë Zërin shkruan dy fjalë për trupin e saj
07.08.2019 - Elita Rudi ka publikuar pak minuta më parë dy foto ku në fokus është fiziku i saj dhe...

I shpëtoi jeta për një fije, qëllohet makina e këngëtares shtatzënë
07.08.2019 - Ditën e sotme, reperja Yung Mami i ka shpëtuar jetës për mrekulli pas një skene të...

Ariana zbulon barkun në muajin e pestë të shtatzënisë
27.06.2019 - Shtatzënia duket se ka reflektuar shumë në pamjen e saj Gruaja e këngëtarit të njohur,...

Sara dhe Ledioni sërish prindër
31.05.2019 - Trashëgimtarja e Top Medias Sara Hoxha dhe moderatori Ledion Liço do të bëhen prindër...

Aktori kosovar i bën një shkrim emocionues vajzës për ditëlindjen e gjashtë
31.05.2019 - Vajza e aktorit Jeton Zogiani ka festuar ditëlindjen e gjashtë. E me rastin e kësaj...

Rafiqe Tërnava bëhet nënë, ia lë një emër interesant djalit
21.05.2019 - Këshilltarja e Ministrisë së Jashtme të Kosovës, Rafiqe Tërnava është bërë nënë,...

Lind djali mbretëror
08.05.2019 - Dukesha e Sussex ka sjellë në jetë djalin e saj të parë me Princ Harry. Princ Harry...

Shtatë muaj shtatzënë dhe në koncert, ja kur e pret lindjen Rona Nishliu
30.04.2019 - Teksa lançoi albumin e saj më të ri, këngëtarja Rona Nishliu dha në kopertinën e...

Diellza Kolgeci bëhet nënë
29.042.2019 - Ish-Missi Diellza Kolgeci është bërë nënë për herë të parë. Lindja ka ndodhur...

Gjira bëhet nënë!
29.04.2019 - Gjira Kajtazi është bërë nënë. Artistja solli në jetë fëmijën e saj të parë,...

Kroi është vetëm 1 vjeç, por gjuhën angleze ka filluar ta mësojë që tani me babi Albanin
Kroi Art është më i vogli në familjen Dudushi dhe sigurisht që gjithë vëmendja i dedikohet vetëm...

Almeda ngre shtanga në ditët e fundit të shtatzënisë dhe duhet parë për ta besuar
Ish-miss-i shqiptar Almeda Abazi është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe nga momenti në moment...

/komuniteti